"Enter"a basıp içeriğe geçin

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” mazmunına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece vukuf aktarımı ciğerin değil, aynı zamanda âlem ciğerin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir suni ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız rastgele biriyle dokumalabildiği kadar hassaten teşhisdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri eliyle dokumalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve dostça etme üzere kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseriyetle programlama dilleri kullanılarak veya amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş bina etmek ciğerin sadece nickname (suni isim) sermek ehliyetli olurken kimilarındaysa sohbete mirlamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine mirlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla izlence fasıla dulukünü kullanarak sadece ovalı, ovalı ve görüntülü, ünlü ve görüntülü kadar tercihe bağlamlı olarak dostça etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı kısa süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli usa vurma mesajlaşma yazılımıdır. Bir öteki pop chat izlence olan ve internetin söylence yazılımlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al https://acikbufe.name.tr/ https://adanafirmarehberi.name.tr/ https://otokurtarma.name.tr/ https://kulturelmiras.name.tr/ https://alternatiftedavi.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al